Измаил » Новости » 2024 » Май » 13

В Ізмаїльському районі пройшов тестування та скоро запрацює ангіограф

13 Мая 2024 26 0.0 Admin

В Ізмаїльському районі пройшов тестування та скоро запрацює ангіограф Нещодавно в КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР» отримали технічний паспорт на ангіографічну інтервенційну систему AZURION 5 M20, яку було встановлено у медичному закладі в рамках спільного проєкту МОЗ України та Світового банку «Додаткове фінансування Проєкт «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Був проведений контроль її вихідних радіаційних параметрів та виконано діагностичні коронароангіографії у тестовому режимі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Ізмаїльську РДА.

За словами лікарів – інтервенційних кардіологів, новий сучасний ангіограф дає кращу якість візуалізації судин, можливість виконувати більш складні кардіологічні втручання, проводити коронарографії та стентування складних уражень судин серця з вимірюванням в реальному часі їх внутрішніх розмірів.

Для монтажу нового ангіографу був проведений ремонт приміщень загальною площею 162 кв. м. Сума ремонту склала 11,5 млн грн, з яких 9 млн грн були виділені Одеською обласною військовою адміністрацією та 2,5 млн грн — кошти власних надходжень і НСЗУ. Більш детально про це “БІ” вже розповідала.

До речі, введення в експлуатацію сучасного ангіографу дало можливість відкриття на базі «Дунайської обласної лікарні» єдиного на півдні Одеської області відділення ендоваскулярних інтервенційних втручань на 17 ліжок з 5 реанімаційними ліжками та операційною.

 

Новости по теме:

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]