Измаил » Новости » 2024 » Июль » 1

В пологовому будинку Ізмаїла встановлять потужну сонячну електростанцію

01 Июля 2024 196 5.0 Admin

В пологовому будинку Ізмаїла встановлять потужну сонячну електростанцію Вперше на півдні Одеської області в закладі охорони здоров’я встановлять сонячну електростанцію потужністю 180 кВт. Йдеться про перинатальний центр (колишній пологовий будинок) Ізмаїльської міської центральної лікарні. Про це журналісту «Бессарабії INFORM» розповів генеральний директор медичного закладу Сергій Дмитрович Бажак.

За словами Сергія Дмитровича, Ізмаїльська лікарня прийняла участь у всеукраїнському конкурсі за сприянням обласного департаменту охорони здоров’я та Одеської обласної військової адміністрації, де медичний заклад переміг разом з іншими лікарнями зі всієї України.Сонячну електростанцію, яка складатиметься з 554-ох батарей, 24-ох інверторів та 72-ох накопичувачів, до кінця року планують встановити на даху перинатального центру. В підвальному приміщенні буде накопичення сонячної енергії  на 369 кВт з її подальшим переробленням у 220 Вт. Ця система буде підключена до мережі перенатального центру, що надасть можливість йому працювати в автономному режимі під час блекаутів.

«Цим проєктом займається Міністерство енергетики України, яке буде його фінансувати та обирати підрядну організацію. А лікарня вже отримала дозвіл сесії Ізмаїльської міської ради для підписання договору з метою проведення відповідних робіт», – зазначив генеральний директор медичного закладу.


Сергій Бажак наголосив на тому, що перинатальний центр був обраний недарма для реалізації цього пілотного проєкту із зеленої енергетики в Ізмаїльському районі, бо діти – це майбутнє країни, а пологи тут приймають у вагітних жінок цілодобово. Щобільше, генеральний директор сподівається, що згодом електричні станції будуть встановлені в стаціонарі та поліклініці.Додамо, що, за підрахунками Міністерства енергетики, обладнання сонячної електростанції та її встановлення вартуватиме 619 тисяч 441 євро.

Новости по теме:

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]