Измаил » Новости » 2015 » Январь » 17

Измаильским матерям - как спасти сына от зоны АТО?

17 Января 2015 3490 5.0 maxterdesign

Измаильским матерям - как спасти сына от зоны АТО?

 


Эта статья предлагается к ознакомлению тем измаильским матерям, которых уже давно интересует простой вопрос - как спасти сына от зоны АТО, чтобы сын остался в живых? Волны мобилизации периодически забирают все новых молодых людей, семьи которых после гибели или ранения потом не могут получить ни достойной компенсации, ни пояснений, ведь официально войны в Украине нет.

14 января 2015 года Президент Украины подписал закон о трех очередных волнах мобилизации, что предусматривает привлечение к военной службе около 50 тысяч боеспособных украинцев. При этом, несмотря на обещания правительства не отправлять их без согласия в горячие зоны, не исключено попадание всех мобилизированных в зону АТО.

Юристы утверждают - избежать службы в АТО можно, причем на законных основаниях. Для этого в случае призыва на поенную службу в военкомат необходимо подать заявление следующего образца:

Військовому комісару ______________________________
від громадянина (ки) України: ________________________
адреса реєстрації: ________________________________

ЗАЯВА.

Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (права і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров'я, не зобов'язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази , і неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, за винятком випадків передбачених Конституцією України - введенням воєнного чи надзвичайного стану, свободі переконань, совісті і віросповідання), Законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" № 3543-XII від 21.10. 1993 (особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку 'зв'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відновний період після закінчення воєнних дій), Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4 Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1 Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом. ) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.Б. _____________________, ________________________ "__" _______ _____ Року народження, громадянин України не виконуватиме незаконні розпорядження чи накази, які загрожують його життю і здоров'ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), т.е то в мирний час.

Попереджаю Вас, пане Військовий комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб, винних у посадових злочинах, які привели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей.
Прошу мені надати письмову відповідь у строк 48 годин, як близькому родичеві особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________ (П.І.П.б.), Який викликається в Військовий комісаріат ____________________________________ (повна назва) повісткою від "__" ________ ______ Року, а також про період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень чи наказів, захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.
З повагою, ______ Громадянин (ка) України _______ підпис
"___" ___________ 20__ року.


Этот документ заполняется заявителем в двух экземплярах и относится в канцелярию военкомата или же направляется рекомендованным письмом с описанием вложения и обратным письменным уведомлением отправителя. Вам должны отдать второй экземпляр заявления с указанием входящего номера и даты поступления заявления в государственное учреждение - военкомат.

Если Вам не предоставляют ответ в течение 48 часов с момента поступления заявления в военкомат, можно подавать административный иск в суд на следующем основании - "Про бездіяльність посадової особи - військового комісара ______________________, що призвела до порушення конституційних прав і свобод громадянина України і може привести до загрози життя і здоров'я".

Вместе с исковым заявлением в суд необходимо будет отправить:

1) Копию повестки.
2) Копия заявления в военкомат.
3) Копии документов, подтверждающих степень родства заявителя и призывника (свидетельства о рождении, браке, паспорт и др.)
4) Копия военного билета, доказывающего нахождение на учете конкретного военкомата.
5) Копии справок о состоянии здоровья, семейных и финансовых обстоятельств, кредитов и т.п.

Законные основания для отказа от службы

1) Религиозные убеждения. Для этого требуется справка от религиозной общины, в которой будет пояснение неспособности воевать по религиозным убеждениям.

2) Особенности здоровья, в том числе - психического.

В этих двух случаях можно написать в военкомат можно написать еще одно заявление:

ЗАЯВА

Я, громадянин України (П.І.Б.) __________________________________________
"___" _________ ______ Року за релігійним і загальнолюдських переконань заявляю, що не можу виконувати військову обов'язок "Через релігійні та морально-психологічні переконання в тому, що не можна вбивати або наносити каліцтва іншій людині. Що мій психологічний стан і стан здоров'я може істотно і безповоротно постраждати від того, що у мене в руках зброю і я можу бути причетний до смерті або каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їх психологічним травмам відповідно до Конституції України та "Загальною декларацією прав людини" ООН.
"___" ____________ _______ Року _________ ______________ (ПІБ) (Підпис)


Данное заявление лучше переписать своими словами с указанием индивидуальных оснований невозможности прохождения службы в армии.Ответственность за отказ от мобилизации

Если Вас пугают уголовной ответственностью за отказ от участия в мобилизации в Украине, помните - что такая ответственность предусмотрена законом только в военное время (сроком лишения свободы до 3 лет)! А так как войны в Украине официально нет, то и привлечь Вас к ответственности никто не может.

Как видим, если по каким-то причинам мирные воины Измаила пожелают остаться дома, это вполне можно сделать на законных основаниях.

Прикреплённые изображения:
Изображение 1 Изображение 2

Новости по теме:

Комментариев: 7
7 гоша  
а во время мобилизации цаган призывать будут или их оставят для того что бы они смогли спокойно и свободно беспредельничели пока все мужики воевать и гибнуть будут

6 Каа  
Нет в Измаиле патриотов!

5 Андре  
Спорить тут толку нет. Война бессмысленная.

4 Korg  
Народ гибнет, крикуны по норам сидят. Украина загадочная страна

3 Алена  
Дело не в этом. Кричать или не кричать - дело каждого. Настроения уже не те. Люди начинают понимать, что их используют в своих целях власть имущие. На народ всем наплевтаь

2 Korg  
Алена, а Вы кричали? Есть категория людей которые сидят по норам и оттуда вещают. Вы не из таких случаем?

1 Алена  
Воюем непонятно за что и за кого. Уже даже "Слава Украине" на улицах не кричат

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]