Измаил Онлайн
Новости в Измаиле, Украине за сегодня, вчера и весь 2022 год

Никита Ізмайлов – основний інвесторфінтех фонду N1

Інтернет-банк за короткий час вийшов до ТОПу рейтингів України серед приросту клієнтів. Всього за пару років sportbank скачували понад 300 000 разів. Встановити офіційний мобільний додаток можна з сервісів GooglePlay та AppStore.

Никита Ізмайлов – основний інвесторфінтех фонду N1, до портфеля якого входить один з найкрупніших онлайн-банків sportbank. Проєкт об'єднує людей, які прагнуть до занять спортом, не уявляють своє життя без правильного харчування та активних дій.

Основна ідея

Після авторизації клієнт має можливість замовити платіжну картку, яку йому доставить кур’єр. Після цього володар може користуватися всіма можливостями онлайн-банкінгу sportbank.

Никита Ізмайлов – один з головних інвесторів проєкту каже, що орієнтованість споживачів на ідеї здорового образу життя не минуть ніколи. Актуальність спорту є основною нішею інтернет-банку.

Як це працює

Багато людей зараз присвячують себе спорту: хтось займається професійно, хтось відвідує спортзал двічі на тиждень, а хтось й загалом ходить лише на уроки фізкультури. Всю цю аудиторію об’єднує одне – покупка речей для свого досугу.

Никита Ізмайлов впевнений, що робити замовлення с карткою sportbank не тільки просто, але й вигідно. Платіжна система дає на рахунок кешбек в розмірі 10%. Тепер придбати кросівки чи лосини можна із суттєвою знижкою та не виходячи з дому.

Окрім покупок, sportbank підійде тим, хто не уявляє свого життя без спортивних змагань й ставок на переможців. Оплатити ставку також можна в сервісі онлайн-банку sportbank в своєму мобільному телефоні.

Основні ідеї N1

Никита Ізмайлов об’єднав своєму проекті не тільки sportbank, але й ще дуже багато сервісів з метою пропагандування здорового способу життя. Цільовою аудиторією інвестиційного фінтех фонду N1 є фінтех стартапи.

Раніше фінтех обмежувався розрізненими проектами, але потім Ізмайлов вирішив об’єднати всі ініціативи в одну. Інвестиційний проект орієнтований не тільки на спортивні товари, але й продукти здорового харчування, аксесуари.

Підприємець Никита Ізмайлов невипадково обрав цю нішу. Його орієнтованість була передрішена при співробітництві з телеканалами й медіа, які освітлювали спортивні заходи. Таким чином, онлайн-банк sportbank є вигідною пропозицією для активних людей, які цінують свій час. Творіть своє життя пліч опліч з розумними людьми.

Категория: Всяко разно интересно из Интернета | Добавил: Admin (11 Февраля 2022)
Просмотров: 118 | Теги: бизнесмен, бизнес, Никита Измайлов | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]