Измаил Онлайн
Новости в Измаиле, Украине за сегодня, вчера и весь 2022 год

Запчастини до будівельної і аграрної техніки John Deere, Claas, Perkins

Запчастини до будівельної і аграрної техніки John Deere, Claas, Perkins

Кожен фермер повинен використовувати зиму не для сну, а для підготовки до сезону: перевірити всю техніку, провести капітальні чи локальні ремонтні роботи. А тому потрібно придбати запчасти на комбайн Claas в кращого дистриб’ютора.

Комплекти прокладок до нижньої чи верхньої частини двигуна, потрібно купувати в цьому магазині: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-kombajnov-john-deere/re526668-komplekt-prokladok-dvyhuna-kombajniv-john-deere-430-1155. Зверніть увагу, що можна також придбати і прокладку під головку окремо, не купуючи весь комплект до мотора.

Запчастини для комбайнів із зерновими жатками: сегменти, направляючі, головки, підшипники, ремені, ножі, коси та інше

Підібрати якісні запчасти комбайнов Джон Дир, а також інших моделей цього бренду, можна також в магазині ТехМакАгро. Всі сегменти і ножі виготовлені із спеціального матеріалу, який зберігає свою форму і не затуплюється протягом довгого часу, у тому числі і при зборі зернових культур на полі.

Всі поршні, що пропонує постачальник ХоривАгроТех, мають також і палець. Гільзи та кільця потрібно купувати додатково до поршня. Якщо Вам потрібно підібрати поршні, то робіть це тут: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-john-deere/porshen-re28920-re48469-dvyhatelya-kombajnov-traktorov-john-deere. Вся продукція бельгійського і німецького походження, тому за якість можна не хвилюватися.

Запчастини для дизельних моторів марки Перкінс: ремонтні і номінальні вкладиші, поршневі гільзи, пальці, кільця, прокладки та інше

Знайти відбірні запчасти для моторов Перкинс всіх можливих маркувань (6.354, 4.107, 4.270, 4.154, 4.238), можна на сайті магазину АгроКроп. Склад магазину має прокладки, водяні насоси і шківи до них, сальники і набивку колінного валу, термостати, скляні відстійники, паливні фільтри і багато іншого.

Якщо у Вас Джон Дір 430 і Вам потрібно провести капітальний ремонт мотора, то радимо відразу придбати набір прокладок: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-kombajnov-john-deere/re38857-komplekt-prokladok-dvyhuna-kombajniv-john-deere-430-1155. Ця вся продукція є в наявності на складі компанії.

Категория: Всяко разно интересно из Интернета | Добавил: Lillies (23 Января 2021)
Просмотров: 169 | Теги: техніки, John, запчастини, до, Claas, аграрної, Deere, Perkins, будівельної | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]