Измаил Онлайн
Портал города Измаил, Одесская область, 2023 год

Кредити на картку в Україні - особливості оформлення

Сьогодні для отримання кредиту в банку необхідно відповідати величезній кількості вимог. До того ж необхідно чекати по кілька днів схвалення заявки. Імовірність її схвалення теж досить низька, тому найпростіше оформити онлайн кредит на карту в мікрофінансовій організації.

Вимоги до позичальника

Розраховувати на отримання послуги тут можна при відповідності досить простим вимогам. Компанії готові надати кошти українським громадянам з постійним проживанням в країні. Крім цього, скористатися послугою можна ледь досягнувши 18 років. Дохід клієнт повинен отримувати щомісяця. Кредитна історія не має значення.

Умовинадання кредитів

Отримати в борг суму до 20000 гривень можна на термін до 6 міс. Нараховують відсотки щодня. Розмір ставки буде заздрість від терміну кредитування та кредитної історії клієнта. Таким чином, в середньому розмір складе близько 1% на добу. Будучи постійним клієнтом однієї і тієї ж організації, слід звертатися саме туди. У цьому випадку сервіс запропонує більш низький відсоток і більш тривалий термін.

Процес оформлення

Оформити термінову мікропозику можна через Інтернет. Вибравши для себе найбільш вигідну пропозицію, слід перейти до заповнення анкети. Досить вказати мінімальну кількість відомостей про себеі відправити готову заявку на перевірку. Обробляється вона не більше 5 хвилин. Якщо сервіс не проти надати кошти, потрібно вибрати спосіб отримання грошей, вказати реквізити, підписати оферту і отримати кошти. Позику можна витратити на що завгодно, адже компанію не цікавить, на що клієнт має намір витратити гроші.

Варіанти отримання грошей

Позикові кошти можна отримати різними способами в Україні найбільш поширений варіант переведення займів – на карту. Також є варіанти отримання готівкою безпосередньо в офісі.

Переваги

Серед позитивних моментів можна відзначити можливість отримати кошти в будь-який час. Для цього, зовсім не потрібно відповідати величезній кількості вимог і мати позитивний кредитний рейтинг. Крім цього, клієнт може отримати кошти в будь-який час. Досить заповнити коротку анкету, дочекатися рішення і отримати гроші. МФО пропонують участь у вигідних знижках і бонусних програмах. Крім цього для оформлення клієнту необхідно подати тільки паспорт.

Недоліки

Є й деякі недоліки. Наприклад, досить високі штрафи. В цьому випадку необхідно бути на 100 відсотків впевненим в тому, що позику вдасться повернути в оговорений термін. При тривалому неповерненні позики, компанія подає позов до суду. В цьому випадку, псується історія клієнта і, в подальшому отримати позику стає практично нереально.

Джерело: https://vborg.com.ua/

Категория: Всяко разно интересно из Интернета | Добавил: Lillies (09 Февраля 2020)
Просмотров: 350 | Теги: картку, особливості, Україні, оформлення, На, кредити | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]