Измаил Онлайн
Новости в Измаиле, Украине за сегодня, вчера и весь 2022 год

Що таке безвідсотковий кредит

Даний продукт вважається акційним, зазвичай його пропонують вітчизняні банки на придбання продукції в торгових мережах електроніки і побутової техніки за домовленістю з останніми. Клієнт може оформити розстрочку на термін від 3 місяців до 2 років залежно від обраного товару. Варто врахувати, що його вартість може бути нижче при купівлі за готівку. Вигідніше зробити оплату частинами по кредитці, якщо таке можливо, тоді ціна продукції буде вигідніше. Тобто в більшості випадків ціна кредиту закладена у вартість самого товару.

Чи можна взяти позику готівкою під 0%

Банки подібної пропозиції не роблять. Занадто великі ризики зазнати збитків від видачі самого кредиту готівкою. Тому навіть взяти позику під відсотки можна тільки з документальним підтвердженням доходу, відповідно, зайнятість повинна бути офіційною. У деяких випадках може знадобитися додаткове гарантійне забезпечення у вигляді застави або поручителя.

Однак взяти позику готівкою без переплати все ж можна. Звертатися варто в мікрофінансової організації. Багато з них пропонують онлайн кредит без відсотків новим клієнтам https://www.uakredit.top/free-loan/ . Оформити позику до 15 тисяч гривень можна на термін до 21 дня без подорожчання. Клієнт справді не переплачує ні копійки. Таким чином МФО намагаються привернути увагу до своєї діяльності великої кількості зацікавлених осіб, які в подальшому зможуть порекомендувати їх своїм знайомим. Крім низької процентної ставки є й інші переваги звернення до таких організацій:

  • відсутність паперової бюрократії;
  • виключення інституту поруки;
  • нецільове кредитування на будь-які потреби;
  • відсутність необхідності в заставі;
  • залагодження всіх формальностей в режимі онлайн.

Оформити інтернет позику можна в будь-який час доби. Перевірку клієнта здійснює тільки спеціальна програма без участі аналітика. Телефонні дзвінки на роботу і родичам не здійснюються. Отримати фінансування реально за чверть години. Швидке виведення коштів можливе на банківську картку Visa і Master Card. МФО забезпечують високу ступінь безпеки персональних даних клієнта.

Підводні камені безвідсоткових кредитів

Брати розстрочки дійсно вигідно. Не потрібно довго збирати гроші, щоб купити собі вподобану річ, ризикувати, що зросте її ціна. Задовольнити бажання реально відразу при його виникненні. Однак не варто піддаватися барвистій рекламі. Багато банків паралельно з оформленням безвідсоткових кредитів пропонують додаткові платні послуги. Серед них:

  • страхування життя і здоров'я клієнта;
  • СМС-інформування;
  • обслуговування рахунку;
  • видача кредитних карт.

Крім того, подорожчання позики вже закладено в ціну товару. Тому має сенс пошукати, де дешевше. Недоліком онлайн позик під 0% є невеликий період користування грошима МФО. Повернути борг необхідно з наступної зарплати. При відстрочці виплати будуть нараховані відсотки. Кредитна історія залишається без змін.

Категория: Измаил и измаильчане | Добавил: SevenKey (05 Ноября 2020)
Просмотров: 206 | Теги: що, таке, безвідсотковий, кредит | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]