Измаил Онлайн
Новости в Измаиле, Украине за сегодня, вчера и весь 2022 год

Послуги нотаріуса

Роль нотаріуса полягає в сприянні підписання чинного і ефективного правового акта, який дає кожній стороні те, що йому належить. Хоча нотаріус - це вільна професія, він є державним службовцем.

Ви можете отримати послуги нотаріуса в Хмельницькому відвідавши наш сайт.

У разі спадкування нотаріус, крім іншого, допоможе вам виконати адміністративні формальності, щоб підготувати успадкування. Він також буде відповідати за складання опису майна померлого: оцінку активів і боргів, що підлягають погашенню.

Якщо померлий призначив в якості виконавця нотаріуса, останній буде відповідати за виконання останнього бажання померлого.

Для оформлення правового акта (наприклад, спадщини) можна використовувати кілька нотаріусів. Однак все нотаріуси підкоряються принципу неупередженості: вони не можуть представляти ваші інтереси або виступати проти третьої особи при складанні акта про спадщину.

Які нотаріальні збори при спадкуванні?
Вартість нотаріального акту на нерухомість варіюється за кількома критеріями. При цьому необхідно враховувати:

Реєстраційний збір - податок, розмір якого залежить від типу спадщини і регіону проживання.

Вартість дослідження і адміністративних формальностей, які нотаріус повинен виконати для ліквідації нерухомості. Залежно від складності ліквідації спадкового майна ця вартість може бути більш-менш значною.
Щоб найкраще оцінити витрати, які будуть понесені в зв'язку з нерухомістю, поговоріть зі своїм нотаріусом, перш ніж він або вона зробить кроки.

Крім цих нотаріальних зборів, вам доведеться заплатити податок на спадок, ставки якого залежать від вашого регіону і податкових категорій.

Як вибрати нотаріуса?
Щоб розпоряджатися майном, ви можете вибрати нотаріуса за своїм вибором, навіть якщо померлий призначив нотаріуса до своєї смерті. Оскільки гонорари нотаріуса регулюються законом, вартість документа не враховується при виборі нотаріуса.

Тому вам слід вибрати нотаріуса, якому ви довіряєте і чиї навички визнані. Географічна близькість також є перевагою.

 

 

Категория: ПОЧЕМУ и КАК? | Добавил: Lillies (06 Июня 2021)
Просмотров: 104 | Теги: услуги, нотариуса | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]