Измаил Онлайн
Новости в Измаиле, Украине за сегодня, вчера и весь 2022 год

Тюнінг фар автомобіля

Щоб освітити шлях, важливо мати якісні фари. Однак ці лампи не приносять ніякої користі, якщо вони неправильно націлені на дорогу, і це те, про що багато власників забувають або зовсім ігнорують, коли володіють автомобілем.

Час або проста заміна лампи може призвести до зміщення фар автомобіля. Це може привести до погіршення видимості, що є величезною проблемою при русі вночі. Коли ви їдете зі швидкістю 60 кілометрів на годину, у вас є всього кілька секунд, щоб уникнути зіткнення, якщо щось врізалося в дорогу. Усунутий світло може скоротити час вашої реакції до нуля.

Якщо ви вирішили зробити тюнінг фар вашого автомобіля https://car-light.design/blog/tjuning_far/2017-03-15-6 - різні сертифіковані деталі для тюнінга автомобільної оптики і майстерність фахівців з Сar Light Design, зробить не тільки незабутню оптику автомобіля, але і безпечний світло, що випромінюється тюнингованной оптикою, для інших учасників дорожнього руху. Вся оптика автомобіля перед віддачею клієнту, налаштовується на професійному регулювальному стенді, для фар автомобіля, що гарантує витриманість всіх параметрів, і ГОСТів властивих для заводської автомобільної оптиці.

Регулювання фар - проста, але часто втомлива завдання, що вимагає часу, щоб її виправити, і кожна машина індивідуальна. Придбавши практику і терпіння, ви зможете навчитися робити це прямо на під'їзній доріжці за лічені хвилини.

Почніть з перевірки, чи є в вашому автомобілі вбудовані бульбашкові рівні, які допоможуть вам вирівняти фари. Honda, наприклад, пропонує вертикальні і горизонтальні бульбашкові рівні, які дозволяють легко визначити, чи вимкнене ваш світло фар. Часто вони розташовані зверху і збоку від фари. З їх допомогою ви можете налаштувати мета, поки міхур не виявиться в центрі рівня. Деякі марки і моделі пропонують тільки вертикальні або горизонтальні бульбашкові рівні, в той час як більшість інших взагалі не мають видимого індикатора вирівнювання.

Якщо вашому автомобілю не вистачає такого зручності, не хвилюйтеся. Є вірний спосіб своїми руками перевірити регулювання фар і повернути їх в форму.

По-перше, припаркуйтеся на рівній поверхні і переконайтеся, що ваша машина рівна. Це означає розвантаження важких вантажів, заповнення бензобака до відмови і перевірку тиску в шинах на всіх чотирьох кутах. Ви не можете налаштувати фари, якщо ваша машина нерівна. Переконайтеся, що ваша підвіска знаходиться в робочому стані і також не примушує вашу машину вказувати вгору або вниз з будь-якої сторони.

Далі знайдіть рівну стіну. Присуньте машину якомога ближче до стіни і включіть світло. Таким чином ви знайдете центри ближнього світла фар. Відзначте обидва місця за допомогою цільного шматка горизонтальної стрічки, що проходить через середину. Зробіть вертикальний маркер стрічки близько двох футів довжиною, знову проходячи через центр ближнього світла.

Після цього знайдіть регулятори фар. Кожна марка і модель відрізняються, але, як правило, регулятори являють собою тип гвинта або болта на задній або бічній стороні блоку фари. Хоча вони не часто маркуються, вони, як правило, сірого або сріблястого кольору, що виділяється на тлі чорного корпусу фари.

Категория: ПОЧЕМУ и КАК? | Добавил: Lillies (28 Мая 2021)
Просмотров: 105 | Теги: фар, Тюнінг, автомобіля | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]