[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Хтось робив самостійно ремонт ванної кімнати?
Хтось робив самостійно ремонт ванної кімнати?
GhontsAlДата: Понедельник, начало недельки, 28 Декабря 2020, 16:22 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Планую зробити ремонт ванної кімнати в квартирі. Бюджетобмежений, тому думаю робити все самостійно. У когось є подібний досвід?Поділіться, будь ласка, порадами та рекомендаціями, з чого почати ремонт ванної кімнати, що врахувати, щоб зробитивсе якісно і недорого. Буду вдячний!
[ (UA) ]
 

AnnyGДата: Понедельник, начало недельки, 28 Декабря 2020, 16:31 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я тут знайшла багато корисної для себеінформації про те, як правильно розпланувати і зробити ремонт ванної кімнати в
квартирі — https://www.pobuduy.com/remont-...., описано, в якій послідовності потрібно все робити. Все розписано поетапно —
як розробити дизайн, підібрати матеріали обробки, сантехніку, меблі. Почитайте,
це допоможе вам швидко і якісно зробити ремонт ванної кімнати своїми руками.
[ (UA) ]
 

AnnyGДата: Суббота, выходной, 06 Февраля 2021, 15:22 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я тут знайшла багатокорисної для себе інформації про те, як правильно розпланувати і зробити ремонт
ванної кімнати в квартирі — https://www.pobuduy.com/remont-....ytannia
описано, в якій послідовності потрібно все робити.Все розписано поетапно — як розробити дизайн, підібрати матеріали обробки,
сантехніку, меблі. Почитайте, це допоможе вам швидко і якісно зробити ремонт
ванної кімнати своїми руками.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Хтось робив самостійно ремонт ванної кімнати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: