[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Як вибрати якісні розсувні міжкімнатні двері
Як вибрати якісні розсувні міжкімнатні двері
AnnyGДата: Воскресенье, ура, выходной, 22 Ноября 2020, 17:15 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Хочу поміняти старі двері на нові в процесіремонту квартири, який планую зробити навесні. Не знаю, як вибрати якісні міжкімнатні
розсувні двері, щоб були не тільки привабливі зовні, але і надійні і зручні в
процесі експлуатації. На форумі є фахівці, або може хтось міняв двері? Буду
вдячна, якщо порадите, на що звертати увагу при виборі.
[ (UA) ]
 

GhontsAlДата: Воскресенье, ура, выходной, 22 Ноября 2020, 17:30 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Теж недавно закінчивремонт у будинку із заміною дверей. Тут знайшов багато корисних порад, як
вибрати якісні розсувні двері міжкімнатні — https://www.pobuduy.com/rozsuvn...., це мені допомогло визначитися з вибором. У цьому матеріалі ви знайдете й
інструкцію з монтажу розсувних міжкімнатних дверей.
[ (UA) ]
 

GhontsAlДата: Суббота, выходной, 06 Февраля 2021, 14:14 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Теж недавно закінчив ремонт у будинку із заміною дверей. Тут знайшов багато корисних порад, як
вибрати якісні розсувні двері міжкімнатні — https://www.pobuduy.com/rozsuvn....edoliky
Це мені допомогло визначитися з вибором. У цьому матеріалі ви знайдете й інструкцію з монтажу розсувних міжкімнатних дверей.


Сообщение отредактировал GhontsAl - Суббота, выходной, 06 Февраля 2021, 14:17
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Як вибрати якісні розсувні міжкімнатні двері
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: