[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Краще місце з книгами
Краще місце з книгами
plkmntplkmntДата: Суббота, выходной, 26 Сентября 2020, 21:27 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Друзі, поділіться своїми джерелами придбання нової літератури цікавить художня, онлайн вкрай рідко читаю люблю друковані видання. Може відкрию нового автора для себе, я початківець в цому ділі.
[ (UA) ]
 

niksaДата: Суббота, выходной, 26 Сентября 2020, 21:28 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я прочитав за своє життя не так багато книг по моїм суто особистим мірками. Але зараз намагаюся це виправити за цим питанням мені дуже сильно допомагає сусідська сім'я, яка дуже любить читання. А ось де вони їх беруть я без поняття якщо чесно.
[ (UA) ]
 

Vinogradova-85Дата: Суббота, выходной, 26 Сентября 2020, 21:31 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 73
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
У наш час молоде покоління досить в малій кількості розвиваються таким способом, а дуже шкода, адже книги це і є той самий «необхідний» часом ковток нової інформації. Я привчаю своїх дітей до читання з малого віку і вони розумні не по роках, книги беремо в бібліотеці.
[ (GB) ]
 

parabolaДата: Суббота, выходной, 26 Сентября 2020, 21:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Книги дають саме ті почуття і знання які не одержати від будь-якогї іншого справи.
Мені здається досить тільки знайти свій жанр і автора, а на це часом іде досить багато часу, тому я хочу порекомендувати вам відмінний інтернет магазин  книг https://bookish.kiev.ua/xudozhnya-literatura  де можна придбати за відмінною ціною шикарну художню літературу яка просто безцінна!
Дуже частий клієнт у них, завжди хороший вибір і є варіанти для придбання. Також подобається, що є знижки і бонуси для клієнтів.


Сообщение отредактировал parabola - Суббота, выходной, 26 Сентября 2020, 21:43
[ (UA) ]
 

JenyaPavlovichДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Сентября 2020, 12:16 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 5
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 108
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Спасибо за рекомендацию, очень хорошо
[ (RU) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Краще місце з книгами
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: