[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Шукаємо обручки
Шукаємо обручки
MikoДата: Воскресенье, ура, выходной, 21 Июня 2020, 21:01 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго дня! Вийшли на пошуки красивих обручок, тому шукаю допомоги) Є тут ті, хто недавно купував або доглядав собі, до чого можна придивитися і де вигідніше купити?
[ (UA) ]
 

KirixiДата: Воскресенье, ура, выходной, 21 Июня 2020, 21:02 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 194
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго! Я сама вже місяць як зависаю на сайтах, все дивлюся і ніяк не можу jбрати! Придивляюся до класичних варіантів без надмірностей, мені здається це більш універсально. Вам би теж порадила розглянути саме класичні обручки.
[ (UA) ]
 

AnacondaДата: Воскресенье, ура, выходной, 21 Июня 2020, 21:25 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 177
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Привіт всім! Так, я теж більше за класику, це завжди актуально і виглядає стильно. Собі вибирали не зовсім тонкі кільця, а так, щоб добротно на руці виглядали і у мене і у чоловіка. По ширині вибрали 7мм, прям в самий раз.
По металу найбільше подобається червоне золото (підходить тим, у кого теплий підтон шкіри), проба сама стандартна 585.
Купували обручки в ювелірному інтернет-магазині https://aurum.in.ua/ua/ там ціни хороші, подивіться, може сподобається щось і вам!
Прикрепления: 8542463.jpg (15.1 Kb)
[ (UA) ]
 

MikoДата: Воскресенье, ура, выходной, 21 Июня 2020, 21:27 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Спасибо большое за посилання! Якраз вдало на знижки потрапляю!)) Я ось спочатку подумала, що навпаки краще брати тоненькі, вони акуратно виглядають .. а подивилася на кільця ширше і щось тепер навіть задумалася, можливо краще буде товстіший вибрати.
[ (UA) ]
 

AtlantaДата: Вторник, 23 Июня 2020, 11:14 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Мы покупали в Золотом Веке. Нам еще и скидку сделали по поводу свадьбы.
[ (UA) ]
 

kvoronina647Дата: Четверг, 12 Мая 2022, 09:24 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 6
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 74
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
[quote=Anaconda;33283]Спасибо большое за посилання! Якраз вдало на знижки потрапляю!)) Я ось спочатку подумала, що навпаки краще брати тоненькі, вони акуратно виглядають .. а подивилася на кільця ширше і щось тепер навіть задумалася, можливо краще буде товстіший вибрати.[/quote]

Це справа індивідуальна, комусь підходять тоненькі, а комусь більш товсті. Я раніше носила тонкі, але як з роками змінилася рука, більш пасують товсті. Тому раджу робити примірку.
[ (UA) ]
 

FilinДата: Понедельник, начало недельки, 16 Мая 2022, 11:23 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 7
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 102
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
На жаль ми також не мали шансу ходити по магазинам, щоб придбати обручки, але на сайті ювелірної компанії Діамант зробити покупку дуже просто. Достатньо обрати каблучку https://diamantjewelry.com.ua/ua/kabluchki/ яка тобі до вподоби та оформити замовлення. До речі ціни доволі приємні та вибір достатній.
[ (UA) ]
 

priekaterina08Дата: Четверг, 16 Июня 2022, 09:19 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 8
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
На наше весілля купували каблучки золоті https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/koltsa/ на цьому сайті! Ви просто подивіться який там вибір, є навіть відео обзор прикрас.

Якість гарна, носимо з чоловіком, вже років 6, мені подобаються.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Шукаємо обручки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: