[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Протиугінні системи для авто
Протиугінні системи для авто
IvanZdanovДата: Среда, 26 Октября 2022, 21:23 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Всім привіт! Хочу поставити протиугінну систему, тому як авто, яке було на сигналці викрали. Як потім зясували, його просто перехопили сигнал та й годі.

Хочу теперь поставити саме протиугінку фізичну. У нас вибір не великий, придивився на VAM SYSTEM і їхню VAM R1. Хто що скаже?
[ (IT) ]
 

Sema1983Дата: Вторник, 13 Декабря 2022, 14:30 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
[quote=IvanZdanov;62287]Всім привіт! Хочу поставити протиугінну систему, тому як авто, яке було на сигналці викрали. Як потім зясували, його просто перехопили сигнал та й годі.

Хочу теперь поставити саме протиугінку фізичну. У нас вибір не великий, придивився на VAM SYSTEM і їхню VAM R1. Хто що скаже?[/quote]
В мене стоїть VAMPIRE Lite, задоволений. Стоїть без будь яких сигналізацій вже майже рік - без нарікань.
[ (RS) ]
 

BudanovДата: Вторник, 07 Февраля 2023, 22:08 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Беріть VAMPIRE Lite, перевірена система! cool
Мені порадив кум, спочатку хотів встановити звичайну сигналізацію, але все ж таки поставив VAMPIRE Lite, коли подивився як працює і блокує. Вартує своїх грошей!!!!
[ (UA) ]
 

NikosikДата: Среда, 14 Июня 2023, 12:21 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
[quote=IvanZdanov;62287]Всім привіт! Хочу поставити протиугінну систему, тому як авто, яке було на сигналці викрали. Як потім зясували, його просто перехопили сигнал та й годі.

Хочу теперь поставити саме протиугінку фізичну. У нас вибір не великий, придивився на VAM SYSTEM і їхню VAM R1. Хто що скаже?[/quote]
Советую ставить Lite+GPS. По цене будет немного дороже, но и плюшек больше.
Сигналки уже давно "умерли", толку от них в наше время чисто для звука...
[ (PL) ]
 

VasilSkibaДата: Суббота, выходной, 10 Февраля 2024, 21:26 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 5
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я теж довго вагався - встановлювати ВампірЛайт чи ні, але той факт, що сигналізація зараз майже нічого не захищає змусила детально вивчити питання антиугінної системи ВамСистем.
Як виявилось, досить і досить захищеної, хоча на перший погляд здається простою.
Саме тільки її встановлення йшло 5 годин (стільки ж потрібно для зняття +-). Ніяких радіоперехватів, все через касетку. Тому 1:0 за ВампірЛайт в битви з сигналізаціями. Рекомендую!
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Протиугінні системи для авто
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: