[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Протизаплідний пластир - це взагалі правда?
Протизаплідний пластир - це взагалі правда?
misterbicipsДата: Вторник, 28 Декабря 2021, 13:17 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 199
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
У мене таке питання на медичну тему. Дружина чула, що є такий пластир - наклеюєш його на руку чи ногу, і вагітність не наступає. Такий собі протизаплідний засіб. Ви щось знаєте про це? Це взагалі правда?
[ (US) ]
 

kirgakarДата: Вторник, 28 Декабря 2021, 13:20 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Ніколи про таке не чув. Моя дружина користується протизаплідними таблетками. Вони ефективні, але треба не забувати їх щодня приймати, а  це не завжди зручно.
[ (US) ]
 

misterbicipsДата: Вторник, 28 Декабря 2021, 13:24 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 199
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Да про таблетки кожен знає. У мене дружина теж їх раніше приймала. А оце весь вичитала про цей пластир, і теж собі захотіла. Наклеїла - і забула. Зручно у використанні.
[ (US) ]
 

petro820Дата: Вторник, 28 Декабря 2021, 13:34 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Цитата misterbicips ()
У мене таке питання на медичну тему. Дружина чула, що є такий пластир - наклеюєш його на руку чи ногу, і вагітність не наступає. Такий собі протизаплідний засіб. Ви щось знаєте про це? Це взагалі правда?


Так, це правда. Я нещодавно сам для своє дівчини купував у аптеці D.S. такий протизаплідний пластир https://apteka-ds.com.ua/product....0002695  Взагалі він називається пластир трансдермальний Евра Наклеється на шкіру. Це може бути рука чи нога, чи живіт. Але наклеювати треба там, де ви його не здерете одягом.
У упаковці три таких пластира. Коштує упаковка  біля 370 гривень.
Я не знаю , але дівчина моя говорить, що це дуже зручно та взагалі ефективно.  

Прикрепления: 0361221.jpg (4.3 Kb)


Сообщение отредактировал petro820 - Вторник, 28 Декабря 2021, 13:38
[ (US) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Протизаплідний пластир - це взагалі правда?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: