[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » ИЗМАИЛ, ИЗМАИЛЬЧАНЕ и ВСЕ ИЗМАИЛЬСКОЕ » Измаил современный » Потрібні стільці.
Потрібні стільці.
БорисМилькинДата: Суббота, выходной, 24 Июля 2021, 18:41 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Хочемо стільці на кухні замінити, вони старі дерев'яні, всі рассохлись та хитаються. Може поділіться ідеями, на що найкраще їх замінити?
[ (US) ]
 

МихаилФастовДата: Суббота, выходной, 24 Июля 2021, 19:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
А стіл у вас який? Особисто мені дуже подобаються барні стільці, але зі стандартним столом вони, звичайно, не виглядають ... Раптом Ваш стіл теж вимагає заміни, може, варто розглянути барну стійку з відповідними стільцями? Дуже стильно, як мені здається.
[ (DE) ]
 

ТатьянаЛаринаДата: Суббота, выходной, 24 Июля 2021, 19:21 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
А мені дуже подобаються кухонні куточки - це правда дуже зручно. Я навіть фільми за ноутбуком в кухні дивлюся, бо там можна розвалитися. Тільки мені подобаються куточки не з шкірозамінника, тому що влітку на них сидіти неприємно, а оббиті тканиною.
[ (US) ]
 

ТатьянаЛаринаДата: Суббота, выходной, 24 Июля 2021, 20:40 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Зараз просто величезний вибір столів та стільців для кухні, так як є великий попит на дані меблі. Кухня є дуже важливим місцем в квартирі, де всі збираються за столом. При виборі потрібно орієнтуватися на дизайн ремонту - тобто, що вам краще підійде: звичайний табурет, класичний стілець зі спинкою, стілець крісло або взагалі барний. Ми тут купували меблі на кухню https://www.fusion-style.ua/ua/stuliya/

Сообщение отредактировал ТатьянаЛарина - Суббота, выходной, 24 Июля 2021, 20:40
[ (US) ]
 

Измаильский ФОРУМ » ИЗМАИЛ, ИЗМАИЛЬЧАНЕ и ВСЕ ИЗМАИЛЬСКОЕ » Измаил современный » Потрібні стільці.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: