Пошук роботи моряком та тривала перерва – чи є складнощі?

Пошук роботи моряком та тривала перерва – чи є складнощі?

Усі моряки, навіть найуспішніші представники професії, з настанням часу вирішують відпочити від моря. І цьому можуть бути різні причини, починаючи просто банальною втомою, закінчуючи створенням сім'ї і будівництвом будинку.

Але, як показує практика, чим більше часу ви перебуватимете на суші, тим складніше знову знайти роботу. Підтвердженням цього є форуми на сайтах для моряків. Розглянемо ключові причини та варіанти вирішити це питання.

Пошук роботи під час перерви до 12 місяців

Більшість крюїнгових компаній зі скептицизмом ставляться до найму тих моряків, якщо вони перерву у роботі понад 12 місяців. І це абсолютно не означає, що моряк втратив працездатність. Просто у деяких із власників судів складається думка, що моряк просто не серйозний та втрачає деякі навички. Особливо це помітно, якщо йдеться про механіків, старшого чи молодшого командного складу.

Саме з цієї причини рекомендується пройти переоформлення документів, підтвердити кваліфікацію або наново пройти відповідні курси. Але потрібно розуміти, що в даному випадку потрібно бути готовим до повторної складання іспитів та отримання сертифікату, а також оформлення підфлажних документів. І все це може коштувати досить дорого.

Пошук роботи під час перерви від 2 років

У тому випадку, коли перерва у виході в море склала понад 2-3 роки, тоді знайти нову роботу буде значно складніше. Якщо в резюме моряка є така тривала перерва, більшість крюїнгів у всьому світі навіть не розглядатимуть кандидатуру, або робитимуть це нарівні з претендентом новачком.

Тобто сприйматимуть, що у вас зовсім немає досвіду роботи. Це, звичайно ж, значно знижуватиме шанс на швидке знаходження необхідної вакансії. Особливо у великій судноплавній компанії. Щоб підвищити ймовірність прийому на роботу, необхідно:

  • Оцінити відгуки про роботу у минулому. Знайдіть рекомендації з попереднього місця роботи. Особливо важливо, якщо ви не змінювали місце роботи щороку, а працювали лише з одним або двома судновласниками. Якщо ви орієнтовані на довгострокову співпрацю, то це лише позитивно впливає на ставлення крюїнгової компанії.
  • Подивіться та, якщо потрібно, переробіть CV. Швидше за все, його потрібно буде переписувати і наголосити на досягненнях, вказуючи оновлення сертифікатів та кваліфікації. Також рекомендується звертатися до дрібних та середніх компаній, оскільки після такої перерви потрапити у велику компанію – неможливо. Не забувайте про розсилку анкети моряка та робіть це з періодичністю.
  • Виберіть конкретний пул крюїнгових компаній. Відберіть низку компаній, з якими б хотіли співпрацювати – з цією метою можна переглянути сайти морських компаній та морські форми. Оцінюйте компанії за відгуками, щоб визначитися, з якими компаніями варто співпрацювати, а кого краще уникнути. Також на таких ресурсах ви отримаєте інформацію про суди, на яких працюють компанії.
  • Особисто відвідуйте крюїнгові агенції. Це зазвичай приносить більший ефект. Ви будете демонструвати свою наполегливість та готовність до складнощів.

Як бачите, перерва у роботі моряка – це справжня проблема, яка знижуватиме швидкість пошуку робота, а доступні варіанти не завжди можуть задовольнити запити. Рекомендується звертатися до спеціалізованих компаній, які мінімізують час пошуку і ви зможете знову вирушити в море.

Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]