[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Підготувати презентацію
Підготувати презентацію
Sabina89Дата: Воскресенье, ура, выходной, 03 Января 2021, 11:01 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 113
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Привіт. Думаю, що багатьом батькам зараз потрібно допомагати своїм школярикам готувати презентації, які задали зробити під час канікул. Можливо хтось уже вміє, а хтось як я шукає , де можна скачати готову, знаєте де, підкажіть будь-ласка.
[ (RO) ]
 

OgustinДата: Воскресенье, ура, выходной, 03 Января 2021, 11:27 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 113
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Привіт. Ми теж поки що скачуємо готові ось тут http://teachua.com  і нічого тут страшного не буде, якщо ми потихеньку будемо вчитись готувати презентації, за рахунок інших. Але це дуже гарний сайт, тут зібрано веику кількість готових презентацій мабуть на всі шкільні предмети. Ось така моя Вам порада, а Ви вже самі дивіться, та вибирайте потрібну вам тему, та презентацію.
[ (RO) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » Підготувати презентацію
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: