[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Медицина: классическая и народная » Косметика
Косметика
Georgiy567Дата: Понедельник, начало недельки, 15 Ноября 2021, 16:16 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
У моєї тещі скоро день народження.  А вона в мене дуже прискіплива і я боюсь подарувати їй щось не те. Усі подарунки, які я їй вручав ніколи не подобалися. Може у вас є ідеї?
[ (US) ]
 

LanaNosovaДата: Понедельник, начало недельки, 15 Ноября 2021, 16:18 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 47
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Розумію прекрасно вашу ситуацію. У мене у минулому шлюбі теж відносини зі свекрухою були не надто дружніми. Але все-таки одного разу я знайшла вихід із ситуації і вирішила подарувати вітаміни та косметику, на основі органічних продуктів. Я звернулась до сайту з японською продукццією https://yotsubajapan.com.ua/ і обрала все найкраще, що там було. Не повірите, але свекруха була дуже задоволеною і навіть не кричала на мене 3 тижні!
[ (US) ]
 

Georgiy567Дата: Понедельник, начало недельки, 15 Ноября 2021, 16:18 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Ого! Велике вам спасибі за таку пораду!
[ (DE) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Медицина: классическая и народная » Косметика
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: