[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Епоксидний ґрунт
Епоксидний ґрунт
AnacondaДата: Суббота, выходной, 27 Февраля 2021, 18:11 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 177
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Усім привіт, друзі. Потрібна ваша допомога. Справа в тому, що я зараз працюю у місті Львів. Мені потрібно купити епоксидний ґрунт, проте я не знаю де купити його і яка ціна. Можливо хтось знає? Допоможіть будь ласка
[ (UA) ]
 

DebboДата: Суббота, выходной, 27 Февраля 2021, 20:47 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 71
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Мене батько те ж просив купити спеціальний епоксидний грунт. Я в інтернеті шукав і нічого не зміг знайти. Не знаю що вам порадити
[ (UA) ]
 

MikoДата: Воскресенье, ура, выходной, 28 Февраля 2021, 02:20 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Привіт! Для деяких цілей мені потрібен був епоксидний грунт, і я вирішив його замовити в інтернеті. Виявляється що це не так вже й складно, я знайшов компанію - https://remontuk.com/ де подивився і купив якісний епоксидний грунт. Обійшовся він мені недорого, все вже знають що інтернет-покупки набагато вигідніше ніж в звичайних магазинах.
[ (US) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Епоксидний ґрунт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: