[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Надійна електропила
Надійна електропила
niksaДата: Воскресенье, ура, выходной, 17 Января 2021, 21:02 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Загалом у мене є дача і кожну весну після зимового періоду мені доводиться прибирати гілки, завалені дерева. Для цього необхідна хороша електропила, де її купити? Потрібен перевірений магазин
[ (UA) ]
 

plkmntplkmntДата: Воскресенье, ура, выходной, 17 Января 2021, 21:02 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
А я працюю з минулого року в лісництві і мені зазвичай напарник давав свою пилку для роботи, але він звільнився, мені теж не завадило б придбати, тому питання як ніколи актуальне, прислухаюся до порад
[ (UA) ]
 

parabolaДата: Воскресенье, ура, выходной, 17 Января 2021, 21:03 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Ну в вашому випадку хлопці така річ просто необхідність, я думаю, що можна їх доглянути в будівельних магазинах, не рекомендую заощаджувати, потрібно щось якісне і довговічне однозначно
[ (UA) ]
 

loraboraДата: Воскресенье, ура, выходной, 17 Января 2021, 21:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Не так давно я придбав собі невелику ділянку, де побудував будинок і коли мені набридає знаходження в місті, я збираю речі і їду туди, знаходиться це все справа в лісі, річка, краса одним словом. Я дуже сильно захоплююся деревиною, вирізаю з неї і коли є вільний час роблю меблі на замовлення. А ще на прохання людей пилю зіпсовані дерева, для цього пригледів собі електропилу https://ars.ua/ru/sad-i-gorod/sadova-tehnika/elektropili/ на цьому сайті, тут відмінний вибір і адекватні ціни, взяв уже другу, корисна і потрібна річ, по роботі питань немає, все на вищому рівні, кажу вам як розуміюща людина.
[ (UA) ]
 

BeckДата: Понедельник, начало недельки, 15 Марта 2021, 13:17 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 5
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 158
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
В зависимости от модели шины, которые вы используете, следует выбирать и цепь, у нас цепь на 57 звеньев https://spart.com.ua/ru/czepi-dlya-benzopil/57-zvenev/ но хотелось бы поменять на модель с 72 звеньями
[ (RU) ]
 

VargylaДата: Пятница, конец рабочей недели, 28 Июля 2023, 12:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 6
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
хорошийй інструмент буде і не мало коштувати!
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Надійна електропила
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: