[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Якісні футболки
Якісні футболки
авокадоДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Сентября 2020, 20:19 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 152
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Хто підкаже де можна придбати по знижці чоловічі футболки гарної якості. Тканина бажано натуральна лише, колір без різниці. Головне щоб замовлення відправили НП
[ (UA) ]
 

сарраДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Сентября 2020, 20:58 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Свой человек
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Ви знаєте зараз знайти нормальної якості футболки реально ціла істрорія. Якщо у вас є можливість я б адила спобувати замовити саме з американських сайтів, вибір в них досить гарний і ціни помірні.
[ (UA) ]
 

зебрусДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Сентября 2020, 21:49 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Свой человек
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я купую в магазинах місцевих, шукаю де дешевше всього, ось там і купую. Не люблю замовляти в інтернеті тому що досить довго потрібно чекати потім своє замовлення. А так купив і маю. Хоча інколи виходить і дорого.
[ (UA) ]
 

саранчаДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Сентября 2020, 22:06 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Я побачила що знайома отримувала замовлення з футболками чоловічими, поглянула на якість і мені сподобалось. Запитала де купувала, розказала, що футболки чоловіку купує в інтернет-магазині "Camo-Tec" https://camotec.ua/shop/category/futbolki Я зайшла на сайт магазину і теж відразу замовила зі знижками, чому ж втрачати таку можливість. Вже отримала і чоловіку віддала, радіє наче дитина, каже що чудові по якості.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Якісні футболки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: