[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Хочу купити спецодяг на будівництво
Хочу купити спецодяг на будівництво
ViliДата: Вторник, 30 Июня 2020, 14:38 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Привіт, хочу купити спецодяг на будівництво. Що б з хорошої тканини була і не рвалася! Видали місяць назад комплект, а вона порвалася, хотілося б якісну знайти! Може хто розбирається?
[ (UA) ]
 

KarpДата: Вторник, 30 Июня 2020, 16:28 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Насправді місяць це дуже мало, не знаю як на будівництві, а спецодяг на підприємствах як мінімум раз на рік змінюється! І якщо видають два комплекти, то їх на рік і вистачає! Це просто такий у вас видали одяг.
[ (UA) ]
 

misterbicipsДата: Вторник, 30 Июня 2020, 18:50 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 199
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго дня! Є магазин український, називається СВАН, ось там можна знайти якісний спецодяг https://svan.com.ua/ua/specodezhda-1/ Вона пошита з переплетення штапельної смесовой пряжі, що забезпечує високу повітропроникність цієї тканини. Наявність в складі бавовни допомагає вбирати вологу. А підвищений вміст поліестеру покращує зносостійкість і стійкість до розривних навантажень. Сам виробник рекомендує для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних впливів. Повірте, такий спецодяг прослужить не один місяць. Подивіться асортимент на сайті.

Сообщение отредактировал misterbicips - Вторник, 30 Июня 2020, 20:21
[ (UA) ]
 

ViliДата: Вторник, 30 Июня 2020, 18:55 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Велике дякую! Це те, що мені нужно.Я і не знав, чому залежить міцність тканини. Провели мені невелику урок за складом)) А про магазин не знав, буду тепер в курсі.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Хочу купити спецодяг на будівництво
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: