[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Фобії
Фобії
злюкаДата: Среда, 24 Ноября 2021, 14:42 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 52
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Як вважаєте, чи можливо вилікуватись від різних фобій самостійно, чи краще залучати до цього спеціалістів? Мій син дуже боїться темноти, до речі дитині вже 13 років а він все одно затерпає, якщо зненацька залишається в приміщенні без світла. Що порадите?
[ (TR) ]
 

алефтинаДата: Среда, 24 Ноября 2021, 15:49 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 61
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Не панікуйте, минеться. Такий зараз в нього вік, не досить простий. До речі, я вважаю, що 13 років це взагалі ще дитина. Ваш син поки що зовні міняється, стає схожим на чоловіка, але в душі він все одно ще маленький хлопчик, якому потрібна підтримка.
[ (TR) ]
 

саранчаДата: Среда, 24 Ноября 2021, 16:40 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
А я навпаки вважаю, що за кожною фобією своєї дитини повинно слідкувати. Якщо мова йде о маленьких дітях, то це легко коригується, а ось важче коригувати почуття страху у вже більш дорослих діток та підлітків. Просто відведіть його до психолога.
[ (TR) ]
 

авокадоДата: Среда, 24 Ноября 2021, 17:34 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 152
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Не потрібно цуратися психологів. Це колись вважалось за сором, але зараз, у сучасному житті це є норма, сходити до спеціаліста, якщо в тебе виникла якась психологічна проблема або внутрішній конфлікт.
Насправді такий вид розладу як аутофобія https://blog.karpachoff.com/autofob....chestva (страх самотності) має місце після якихось подій, точніше втрат. Що саме вплинуло на виникнення такого стану дуже швидко визначати спеціаліст та дасть рекомендації щодо купірування.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Фобії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: