[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » солодкий перець
солодкий перець
AnacondaДата: Четверг, 30 Сентября 2021, 22:25 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 176
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Всіх вітаю наданому форумі дорогі друзі. Мій чоловік запропонував мені посадити солодкий перець для продажу. В цьому сезоні ми почали цим займатися. Але я зовсім недосвідчена в цій справі тому хотілось знайти сайт дає поради про те як краще за все його вирощувати. Існують такі сайти?
[ (US) ]
 

MikoДата: Четверг, 30 Сентября 2021, 23:16 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Зараз в інтернеті існує дуже багато порад про те як правильно вирощувати солодкий перець. Але проблема в тому що не всі ці поради перевірені та працюють. Тому я раджу дивитися вам на цьому сайті як проходить підготовка розсади солодкого перцю до висадки   https://agronom.in.ua/iak-pra....vysadky . Я і сам користувався порадами з цієї статті та в мене все вийшло. Я сподіваюся що у вас не буде проблем.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » солодкий перець
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: