[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Плитка
Плитка
RolinaДата: Четверг, 19 Августа 2021, 08:42 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Доброго дня. Підкажіть, з якими компаніями вам вже доводилося вести співпрацю в інтернеті, щоб купити керамічну плитку? Буду вдячна за відповіді, бо для мене це питання є актуальним на сьогоднішній день.
[ (US) ]
 

ListochekДата: Четверг, 19 Августа 2021, 09:22 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 156
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Знайомі емоції, бо я порівнювала різноманітні каталоги, а вже потім вирішила обрати одну контору та проконсультуватися напряму із менеджером. Не треба зайвий раз кататися по місту і відвідувати спеціалізовані магазини, на сторінці https://postach.com.ua/venatto/ вдасться обрати та купити керамічну плитку потрібного кольору. На вибір – декілька способів оплати і доставки на які вам обов’язково треба звернути увагу, перш ніж відправляти щось к кошик. Я не змогла залишитися байдужою, тому вирішила відписатися і дати пораду з питання, яке для багатьох зараз є актуальним.
[ (DE) ]
 

FranklinДата: Вторник, 16 Ноября 2021, 07:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Можете себе представить, как трудно угодить всем членам семьи, когда их 9 человек. Но вот как-то всем сразу приглянулась плитка CHARME ADVANCE WALL PROJECT (Italon), которую я встретил тут https://keramoda.ru/brands/italon/charme-advance-wall-project-italon/ И действительно, дизайн разработан таким образом, что каждый найдет в нем предпочтительные элементы, будь то рисунок, форма или цвет. Мне же важна была и цена, но и она оказалась идеально выверенной.
[ (DE) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Плитка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: