[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » видалити рубець
видалити рубець
MikoДата: Четверг, 01 Июля 2021, 00:46 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Всім здрастуйте, дорогі друзі. В мене є невеличкий рубець на  обличчі, який я хочу видалити. Я красива жінка, але ось цей рубець дуже мені заважає. Отже,  я хочу зробити операцію, але зовсім не знаю це зробити. Можливо Ви знаєте?
[ (NL) ]
 

AnacondaДата: Четверг, 01 Июля 2021, 00:49 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 177
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Так, я вважаю, що навіть чоловиків не красять рубці, попри популярний стереотип. Якщо рубець на обличчі, то його треба негайно видаляти. Я знаю одну хорошу приватну клініку ,яка може видалити невеличкий рубець за короткий час  . Я зверталася до них за послугами, так вони  швидко мені допомогли. Ось посилання  https://genesis-clinic.com.ua/ 

Сообщение отредактировал Anaconda - Четверг, 01 Июля 2021, 15:58
[ (AT) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » видалити рубець
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: