[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Кулинарные рецепты » Як гарно прикрасити торт
Як гарно прикрасити торт
MilaДата: Среда, 23 Декабря 2020, 11:17 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго дня усім. Дівчата я з Одеси та скоро у моєї донечки день народження. Святкувати ми будемо у тісному сімейному колі, але ж яке день народження без торта? Я вмію пекти, тому замовляти торт не дуже хочеться, адже це лишні розтрати, а от прикрасити його це трошки для мене проблема. Будь ласка, порадьте, як гарно прикрасити торт, без усяких навичок?
[ (NL) ]
 

DafnaДата: Среда, 23 Декабря 2020, 11:24 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Автор, возможно проще заказать торт и не морочить голову, а вдруг ничего не получится? Это ведь День рождения ребенка, так что торт, это наверное главный атрибут вечера.
[ (NL) ]
 

RitaДата: Среда, 23 Декабря 2020, 11:33 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Автор, ви не переживайте, вихід є з кожної ситуації. Ось я наприклад теж печу смачно й домашнім усім подобається, а з прикрашанням щось не дуже. Тому я для себе знайшла вихід, майже весь час на дитячі тортики замовляю вафельні картинки з улюбленими героями тут https://la-torta.ua/ua/vafelnye-ukrasheniya/ Діти в захваті, адже вони їстівні. Можете і собі подивитися.
[ (NL) ]
 

DoraДата: Среда, 23 Декабря 2020, 11:55 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
І мені ця тема дуже актуальна, адже спекти смачний торт, це ще не означає, що він сподобається дитині, його треба і гарно прикрасити, треба і собі подивитися на ці картинки.
[ (NL) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Кулинарные рецепты » Як гарно прикрасити торт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: