[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Організація роботи фітнес клубу
Організація роботи фітнес клубу
sereneДата: Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:05 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Куди можна звернутися за допомогою по організації роботи фітнес-клубу?
Клуб я відкрила не так давно, ще небагато в нас клієнтів, але попит є. Треба так організувати роботу, щоб клієнти мали змогу записуватись сами до нас, а співробітники вели базу, пропонували акції які в нас вже відбуваються.


Сообщение отредактировал serene - Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:07
[ (DE) ]
 

KettyДата: Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:06 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Вам треба CRM для фітнес-клубу напевно, в мене були такі проблеми, але я все вирішив.
Тепер мій спортивний клуб працює на відмінно, облік відвідувачів співробітники ведуть кожен день. Тільки треба мати персональний комп'ютер, щоб встановити цю програму.
[ (NL) ]
 

sereneДата: Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Буду вам дуже вдячна, якщо ви підкажете куди звернутися, щоб звантажити таку програму. Я не дуже розбираюся в комп'ютерах та інтернетах, но буду навчатися як користуватися цей CRM для фітнес-клуба.
[ (DE) ]
 

KettyДата: Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:09 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Ось тут  https://www.bitrix24.ua/articles/crm_fitness_club.php
Бітрікс24 та CRM для фітнес-клубу можна дізнатися. Це дуже зручний сервіс який вам дозволе оптимізувати роботу вашого фітнес-клубу.
Я скористався Бітрікс24 і дуже радію, це така зручна програма. Клієнти можуть записатися в режимі онлайн, для багатьох це важливою. А співробітники нашого закладу ведуть базу клієнтів, виставляють рахунки. За допомогою цього зручного сервісу можна відстежувати спілкування менеджера з клієнтами, дивитися звіт по оплаті рахунків клієнтами.
Раджу скористатися цім сервісом, точно не пожалкуєте.


Сообщение отредактировал Ketty - Пятница, конец рабочей недели, 30 Апреля 2021, 18:11
[ (NL) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Організація роботи фітнес клубу
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: