[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Способи позбутися прищів
Способи позбутися прищів
AnacondaДата: Среда, 21 Апреля 2021, 19:47 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 177
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Розкажіть будь ласка про найефективніші способи позбутися від прищів, просто я вже не знаю що мені робити. У мене комплекси через прищів на обличчі, тому потрібно це питання вирішувати. Допоможіть будь ласка радою)
[ (EC) ]
 

MikoДата: Четверг, 22 Апреля 2021, 08:52 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Насправді способів позбутися від прищів досить багато, і комплексувати не варто, потрібно просто вирішувати проблему. У мене теж був період коли висипали прищі, так я знайшла інформацію https://www.notino.ua/akne/ про те як позбутися від прищів, дізналася яка косметика потрібна і тут же її і замовила. Це дуже зручно, покористувалася цією косметикою і з кожним днем результат був все краще і краще, так що рекомендую!
[ (PF) ]
 

ДжакондаДата: Вторник, 29 Июня 2021, 09:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 118
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Посмотрите в каталоге интернет-магазина CULLINAN очень много средств для домашнего ухода за проблемной кожей. Хорошего качества очень косметика Скейндор https://cullinan.com.ua/info/brands/skeyndor/ . Можете зайти на сайт магазина и специалист подберет для вас индивидуально средства по уходу за вашей проблемной кожей. Известный бренд Skeyndor выпускает только качественную профессиональную косметику по уходу за телом и лицом, на рынке уже более 50-ти лет.
[ (US) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Способи позбутися прищів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: