[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Медичне обладнання
Медичне обладнання
ListochekДата: Воскресенье, ура, выходной, 19 Апреля 2020, 10:34 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Посвященный Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 156
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Я вирішила замовити апарат ШВЛ в одному з інтернет магазинів, і тому – потрібна ваша консультація та допомога з приводу вибору компанії для ведення співпраці. Скажіть, куди саме можна заглянути? Буду вдячна за відповіді, бо вони для мене важливі.

Сообщение отредактировал Listochek - Воскресенье, ура, выходной, 19 Апреля 2020, 11:50
[ (MX) ]
 

RolinaДата: Воскресенье, ура, выходной, 19 Апреля 2020, 11:50 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
В доску свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 1
Статус: Вышел в реал
Раніше я купляла медичне обладнання у компаній-посередників, а потім вирішила прогулятися по сторінкам різних інтернет магазинів, щоб порівняти ціни. Ознайомилася з умовами співпраці та заглянула сюди https://ortoimpex.com/catalog/narkozni-aparati-shvl  знайшла у каталозі недорогі наркозні апарати, які можна купити не виходячи з дому, відправивши у кошик та вказавши адрес доставки та свої персональні дані. До речі, менеджер завжди готов відповісти на усі питання і допомогти вам з вибором.
[ (MX) ]
 

Korovka33Дата: Понедельник, начало недельки, 22 Января 2024, 16:50 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Магистр Измаил-Online
Группа: Пользователи
Сообщений: 250
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Компанія Maestro Medical пропонує широкий асортимент сучасної високотехнологічної медтехніки для різнопрофільних медичних установ, що своєю чергою надає зручну можливість придбати все в одному місці для необхідної комплектації клінік різних форматів. Робота спрямована на забезпечення комфортних і якісних умов лікування та діагностики для кожного пацієнта, а забезпечити ефективність діагностичних процедур та лікування дозволяє якраз процес використання надійне і високоточне медичне обладнання, таке як ендоскопічні камери https://maestro.com.ua/uk/139-endoskopichni-kameri/.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Медичне обладнання
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: