[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » ИЗМАИЛ, ИЗМАИЛЬЧАНЕ и ВСЕ ИЗМАИЛЬСКОЕ » Измаил современный » Хочу переробити освітлення.
Хочу переробити освітлення.
МихаилФастовДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Июня 2021, 19:55 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Задумався про переробку освітлення і наткнувся на цікаву статейку про світлодіодних стрічках, виглядає це безумовно красиво, але чи можна використовувати такі стрічки як основного освітлення або тільки в якості допоміжного?
[ (DE) ]
 

АлисаШитоваДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Июня 2021, 20:01 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Недостатньо буде для основного світла, краще повісити люстру в першу чергу, а вже після, як декорацію і додатковий джерела освітлення встановити стрічку. Але її також можна прилаштувати як підсвічування на тій же кухні, думаю виглядати буде відмінно.
[ (US) ]
 

БорисМилькинДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Июня 2021, 20:13 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Це декор і не більше. І вже тим більше стрічка не може бути основним джерелом світла. Завжди слід пам'ятати, що в приміщеннях повинне бути багато світла
[ (US) ]
 

ТитовМаксимДата: Воскресенье, ура, выходной, 27 Июня 2021, 22:20 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Местный житель
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Користуюся світлодіодними стрічками виключно в якості декорацій, це дуже красиво. Їх можно подивитися тут https://5watt.ua/uk/svitlodiodni-strichky-187   Уподобання різні буває, знайомий взагалі не користується стандартної електронікою, задовольняється настільною лампою і його це повністю влаштовує, тому можете експериментувати на свій розсуд.
[ (US) ]
 

Измаильский ФОРУМ » ИЗМАИЛ, ИЗМАИЛЬЧАНЕ и ВСЕ ИЗМАИЛЬСКОЕ » Измаил современный » Хочу переробити освітлення.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: